Календар для найближчих свят:
» Картинки » Свята »

1 квітня

З першим квітня! Бажаю теплих і сонячних днів!
З 1 квітня! Нехай цей день принесе тільки гарний настрій і позитив!
Картинка з 1 квітня, миру і гарного настрою!
Нехай гарний настрый буде завжди поруч, картинка з днем сміху
Бажаю сьогодні хорошого, веселого дня, з 1 квітня
Картинка 1 квітня, сміх допомогає подолати всі негаразди
Картинка вітаю з 1 квітня, бажаю гарного настрою
Картинка з 1 квітня я вітаю, смійся добре й веселись, вище ніс і посміхнись
Картинка з 1 квітня, нехай твій день розпочнеться з посмішки
Картинка з 1 квітня, український банан
Картинка вітаю з 1 квітня, посміхнись, все погане минає

День сміху (1 квітня) – це традиційне свято, коли люди розігрують один одного. Цього дня припустимо придумувати смішні та безглузді історії, розміщувати їх у ЗМІ та соціальних мережах, відправляти друзям та колегам жартівливі повідомлення або підкидати хибні відомості, щоб викликати у них усмішку та гарний настрій.

Історія цього свята має кілька версій. Одна з них пов'язана з тим, що в середньовіччі в Європі рік починався з 1 березня. Але у 1564 році папа Григорій XIII увів новий календар, де Новий рік розпочинався з 1 січня. Ті, хто не знав про це, продовжували відзначати Новий рік у квітні, роблячи на цей день різні ритуали та обряди. Крім того, існувала традиція піднесення подарунків у цей день, що також спонукало людей до ігор та жартів.

Також припускають, що до нас День Сміху прийшов з Німеччини, де його називали брехливим днем або Марією-брехухою. Марія-брехуха - одне з народних прізвиськ Марії Єгипетської — святої VI ст., день вшанування якої за старим стилем збігається з 1 квітня. Того дня дівчата дурили людей, аби верховодити майбутнім чоловіком.

Сьогодні День сміху відзначається у багатьох країнах світу, і кожна з них має свої традиції та звичаї цього дня. У деяких країнах люди надсилають один одному анонімні листівки зі смішними картинками, в інших – вішають фальшиві оголошення на вулицях або прикріплюють неправдиву інформацію на вітрини магазинів. Але скрізь головне – викликати у людей посмішку та настрій свята.

На нашому сайті ви знайдете колекцію листівок та картинок 1 днем сміху 1 квітня, які можна надіслати друзям :)

Наш додаток є у Google Play!