Календар для найближчих свят:
» Картинки » Свята »

З днем автомобіліста

Нехай усі дороги ведуть до перемоги! З Днем автомобіліста!
Вітаю з Днем автомобіліста, нехай ваша дорого буде гладкою і рівною!
З Днем Автомобіліста, нехай на дорозі вас зустрічає успіх та удача!
Вітаю з Днем автомобіліста!
З Днем автомобіліста, Господі, бережи всіх, хто в дорозі!
З Днем автомобіліста, зеленого світла і щасливої дорогі!
Вітаємо з Днем автомобіліста, бажаємо зелених вулиць на життєвих і автомобільних шляхах!
З Днем автомобіліста!

Автомобілі - дивовижна частина сучасної культури, і вони супроводжують наше життя безліччю цікавих фактів та статистики.

Декілька цікавих автомобільних фактів:
  • Найдорожчий автомобіль у світі: Ймовірно, найдорожчим автомобілем, колись проданим на аукціоні, є Bugatti La Voiture Noire, вартістю близько 19 мільйонів доларів. Цей суперкар оснащений 8,0-літровим W16-двигуном і здатний розганятися до 420 км/год.
  • Перший автомобіль: Першим масовим автомобілем вважається Ford Model T, випущений 1908 року. Цей автомобіль зробив автомобільну індустрію доступнішою для звичайних людей.
  • Найдовша подорож на одній баковій: Пара з Австралії, Хелен і Джон Тейлор, проїхала понад 2,6 мільйона кілометрів на одному автомобілі, не заправляючись! Вони використовували спеціальні пристрої для економії палива.
  • Найшвидший автомобіль: У 2020 році SSC Tuatara встановив новий світовий рекорд швидкості для виробничих автомобілів, досягнувши 532,93 км/год. Цей суперкар оснащений 5,9-літровим двигуном V8.
  • Найпробіг на одному автомобілі: Мерседес-Benz 240D, що належав Герберту Шилдту зі США, проїхав понад 4,6 мільйона кілометрів. Цей автомобіль був водієм понад 30 років.
  • Перше автомобільне страхування: Перша автомобільна страховка була видана у 1897 році у Великій Британії. Вона була на ім'я Фредеріка Трекі, власника автомобіля.
  • Найбільш продаваний автомобіль в історії: Toyota Corolla є найбільш продаваним автомобілем у світі. Понад 44 мільйони екземплярів було продано з моменту початку виробництва у 1966 році.
  • Найекономічніший автомобіль: Volkswagen XL1 вважається одним з найекономічніших автомобілів. Його витрата палива становить лише 0,9 літра на 100 км.
  • Наймасовіший колір автомобілів: Білий вважається найпопулярнішим кольором автомобілів у світі, частково через свою популярність в азіатських країнах.
  • Найбільша стоянка: Найбільша стоянка знаходиться в аеропорту King Fahd International Airport в Саудівській Аравії і вміщує близько 20 000 автомобілів.

Ми підготували вітальні листівки з Днем автомобіліста.

Наш додаток є у Google Play!