Календар для найближчих свят:
» Картинки » Свята »

День подруги

Моя подружко, дякую, що ти у моєму житті!
З Днем подруги щиро вітаю, щастя й радості, звісно, бажаю
Листівка з Днем Подруги
З Днем подруги, моя мила подруго!
З Днем подруги, будь щаслива і кохана, моя люба!

День подруги - це особливий день, дружнє свято, коли подруги вітають одна одну та проводять час разом, відзначаючи свій особливий зв'язок та підтримку.

Особливу увагу до дружби жінок можна простежити в американській історії. У 1868 року Енн Марія Рівз, яка була медичною студенткою, збирала навколо себе групу подруг для підтримки та обміну знаннями. Ця група отримала назву "Коледж жінок" та вважається однією з перших жіночих студентських організацій. Можливо, ця історія послужила джерелом натхнення для традицій, що пізніше виникли, присвячувати день дружбі жінок.

Ближче до сучасності, 1935 року в США було створено асоціацію "Інтернаціональне товариство друзів" (International Friendship Society). Метою організації було сприяння дружбі між людьми, незалежно від їх культурних відмінностей та національностей. Можливо, саме ці та подібні товариства сприяли поширенню ідеї святкування Дня подруги.

Якщо у вас є подруги, яких ви цінуєте та любите, День подруги - чудова нагода висловити їм свою подяку та надіслати їм одну з наших листівок :)

Наш додаток є у Google Play!