Календар для найближчих свят:
» Картинки » Свята »

День Святого Пантелеймона

Листівка з Днем святого великомученика і цілителя Пантелеймона
Нехай ваше здоров
Святий Пантелеймоне, моли Бога за нас грішних
З Днем Пантелеймона цілителя, великого щастя і радості бажаємо
Вітаю з святом Пайнтелеймона, всім здоров
9 серпня день пам

9 серпня день Святого великомученика та цілителя Пантелеймона – покровителя всіх лікарів та цілителя хворих.

Зі світом православних вітаємо,
Великого щастя бажаємо,
Кожен день нехай вас приємно дивує,
Господь від бід нехай рятує!

За життя святитель Панелеймон був лікарем, допомагав людям безкорисливо і зцілював від усіх хвороб, якими б складними вони не були.

З самого початку свого дорослішання Пантелеймон прагнув допомагати людям, через що навчився лікарській справі та став лікарем. На той час активно просувалося гоніння християн. Якось Пантелеймон познайомився з проповідником Єрмолаєм, який познайомив його з Богом і хрестив новим ім'ям.

Однак Пантелеймон до кінця не був впевнений у силі Господа. Якось Пантолеон побачив на вулиці хлопчика, який став жертвою єхидної, тоді він вперше покликав Христа і благав Його про воскресіння дитини. І диво відбулося, дитина розплющила очі! З того часу лікар безкорисливо почав допомагати людям.

Рішення юнака допомагати людям просто так не влаштовувало його колег-лікарів. Вони пускали чутки про Пантелеймона, про його віру, які, зрештою, дійшли до імператора. Імператор закликав лікаря до відповіді і наказав йому зректися своєї віри.

Але у Пантелеймона були свої плани, він запропонував правителю змагання - хто вилікує тяжкохворого, язичник-лікар, або лікар-християнин, того віра і правдива. Зрозуміло, Пантелеймон вилікував хворого, через що вражені язичники прийняли християнство. Однак лікаря все одно стратили через відсікання голови.

Ця молитва допоможе тим, кому потрібна допомога у лікуванні:

«Святий Пантелеймон – цілитель! Допоможи звільнитися від Душевних ран та тілесних недуг. Просвіти мій розум і дай усвідомлення моїх помилок, що призвели до такого стану мого тіла. Очисти мене від недуги, щоб стати досконалим творінням Нашого Батька Небесного. Амін.»

І сьогодні ця молитва особливо сильна!

Наш додаток є у Google Play!