Календар для найближчих свят:
» Картинки » Свята »

Картинки День Святого Духа

У Духів День я вас вітаю, нехай він не залишить вас!
З Днем Святого Духа, будьте здорові і Богом хранимі
З Днем Святого Духа, нехай мир і радість оточуються вас
З Днем Святого Духа, миру та добра нашій Україні
Листівка з Днем Святого Духа

День Святого Духа святкується наступного дня після Трійці.

Він припадає на 51 добу після Великодньої неділі та продовжує сакральний зміст Трійці. Відзначається це свято у понеділок, тому іноді зустрічається назва Понеділок Святого Духа.

До речі, Трійця та Духів день Православною Церквою розглядаються як єдине свято П'ятидесятниці.

На 50-й день після Воскресіння Христового святий дух зійшов на апостолів, відкрилася триєдність Бога і завершилася справа про спасіння людей. Саме тому після Дня Трійці і відзначається велич Святого Духа.

Він нагадав апостолам про важливість їхньої місії, про необхідність продовжувати справу Ісуса Христа, наділив даром розуміти людей, які розмовляють різними мовами. І виявилося диво – три лики Господа одночасно: Отця, Сина і Святого Духа.

Свята на честь Святої Трійці та Святого Духа встановлені апостолами. Вони самі щорічно святкували день зішестя Святого Духа і наказували його всім християнам.

Історики кажуть, що хоча свято і було поширене повсюдно, офіційне встановлення його відбулося наприкінці IV століття, коли на другому Вселенському соборі в Константинополі в 381 році було сформульовано вчення про Трійцю. Вселенський собор затвердив догмат про виходження Святого Духа від Отця, про рівність і єдиносущність усіх Облич Трійці - Отця, Сина і Святого Духа.

Свято Святої Трійці закінчує богослужбовий великодній цикл. Усі наступні тижні церковного року до початку наступного Тріоді нумеруються «тижнями після П'ятидесятниці».

Ми підготували для вас листівки та картинки на День Святого Духа.

Наш додаток є у Google Play!