Календар для найближчих свят:
» Картинки » Свята »

Картинки з китайським Новим роком

з китайським Новим роком
10 лютого - З Китайським Новим 2024 роком!
З Китайским Новим Роком 2024, хай найзаповітніші мрії збуваються!
Вітання на Китайський Новий рік 2024!
Привітання з Китайськім Новим Роком

Китайський Новий Рік, також відомий як Весняне свято або Свято весни, є одним з найбільш важливих свят в китайському культурному календарі. Він відзначається в перший день першого місяця за китайським календарем, що зазвичай припадає на кінець січня або початок лютого за григоріанським календарем.

Основним символом Китайського Нового Року є символ зодіаку та його тварина, яка визначає кожен рік. Наприклад, 2022 рік був Роком Тигра. 2023 рік - Чорного Водяного Кроліка, а 2024 - Зеленого Дракончика.

В цей період люди прикрашають свої будинки червоними паперовими виробами, що має символізувати щастя та добробут. Традиційні страви також грають важливу роль, зокрема різноманітні види діктуються віруваннями щодо щастя, довголіття та процвітання.

Одним із найпопулярніших та унікальних обрядів Китайського Нового Року є паради драконів і левів, які проводяться на вулицях китайських міст. У цих парадах приймають участь танцюристи, що виконують різні танці та рухи, які символізують радість, щастя та відлякування злих духів.

Наш додаток є у Google Play!