Календар для найближчих свят:
» Картинки » Свята »

День рибалки

Всесвітній день рибальства – 27 червня. День рибалки – друга неділя липня (14.07.2024).
З днем рибалки, друзі!
З Всесвітнім днем рибальства, бажаю ловити не тільки рибку, але й удачу!
Переможемо, файно порибалимо!
Картинка на День рибалки
Листівка з Днем рибалки - ловись, рибка, велика і дуже велика!
Всесвітній день рибальства - ловись рибка велика і дуже велика!
27 червня - Всесвітній день рибальства, усіх зі святом!
З Всесвітнім днем рибальства, гарного кльову і смачного улову

Справжній рибалка - рибалка завжди, а не лише у свято. І щастя зловити велику рибу своєї мрії колись усміхнеться кожному!

Цікаві факти про рибалок:

  • Найстаріші відомі вудки, що використовуються для риболовлі, були знайдені в печерах у Південній Африці і мають вік близько 40 000 років. Це свідчить про те, що риболовля була одним з перших способів отримання їжі для стародавніх людей.

  • Рибальство є одним із найпопулярніших хобі у світі. Мільйони людей по всьому світу захоплюються риболовлею як способом розслаблення та відпочинку.

  • Найбільша риба, спіймана на вудку, була акула-мако, яку спіймали 1986 року біля берегів Массачусетса, США. Її довжина становила близько 3,8 метра, а вага перевищувала 600 кілограмів.

  • Рибалки використовують різні прийоми та снасті для залучення риби. Деякі з них включають використання приманок, живої наживки, мушок або навіть звукових сигналів для привернення уваги риби.

  • Рибалка має свої змагання та чемпіонати. У деяких країнах проводяться змагання з лову найбільшої риби, за часом або за кількістю пійманої риби.

  • Рибалка сприяє поліпшенню фізичного та психічного здоров'я. Вона допомагає розслабитися, зняти стрес та насолодитися природою.

  • Деякі рибалки практикують "ловлю та відпускання" (catch and release) - спійману рибу вони відпускають назад у воду. Це дозволяє зберігати рибні ресурси та сприяє їх відтворенню.

  • Рибальство має свої традиції та обряди у різних культурах. Наприклад, у Японії існує традиція риболовлі під назвою "тенкара", яка є частиною японської культури та філософії.

На нашому сайті ви можете знайти листівки та картинки з Днем рибалки та Всесвітнім днем рибальства. Рибкам надсилати їх не потрібно :)

Наш додаток є у Google Play!