Календар для найближчих свят:
» Картинки » Свята »

З Днем Івана Купала

Картинка вітання зі святом Івана Купала
Картинка з Різдвом Івана Хрестителя!
Із Купальскою ніччю вітаю, щастя миру й удачі бажаю!
Зі святом Івана Купала!
З Днем Івана Купала, мирного неба, віри, надії, щастя і добра!
З святом Івана Купала, здоров
Вітаю З Днем Івана Купала!

День Івана Купала - це одне з давніх, дохристиянських свят східних слов'ян, традиційне старослов'янське свято, яке відзначається 7 липня за григоріанським календарем (24 червня за юліанським календарем). Це свято має давні коріння і відображає поєднання християнських та язичницьких традицій.

День Івана Купала святкують як ознаку прийшовшого літа, його магічної сили та плодючості. В цей день проводять різноманітні обряди та святкові заходи, часто пов'язані з водою. Люди збираються біля річок, озер, чи скупаються в них, стрибають через вогонь, плетуть вінки з квітів і пускають їх по воді.

  • Вогонь має особливе значення у святкуванні Дня Івана Купала. У цей день люди спалюють вогнища на горбах, поблизу річок або озер. Вірування стверджує, що коли вогонь спалахує, то його енергія та сила очищають людей від лиха.
  • Увечері святкування Дня Івана Купала жінки та дівчата збирають квіти, зокрема папороть. Вірується, що ці квіти мають магічну силу та можуть приносити щастя та кохання. Також кажуть, що ті, хто знайде цвіт папороті під час святкування, здобудуть особливі здібності та мудрість.
  • День Івана Купала також відомий як "Ніч любові". У цю ніч молоді пари, часто утворені під час святкування, йдуть до лісу або на берег річки, де вони співають, танцюють та обмінюються обіцянками кохання. Це символічне дійство пов'язується зі зміцненням стосунків і створенням сімейного щастя.
  • Молоді пари, що святкують День Івана Купала, часто занурюються в воду разом, тримаючись за руки. Це ритуальне дійство символізує очищення та відродження. Вірується, що вода має особливу силу в цю ніч, і ті, хто занурюється в неї, отримують молодість і красу.

На нашому сайті ви знайдете листівки та картинки до Дня Івана Купала.

Наш додаток є у Google Play!