Календар для найближчих свят:
» Картинки » Свята »

Картинки з Днем святого Миколая

19 грудня - День Святого Миколая
Всіх вітаю з днем Святого Миколая!
Привітання з днем святого Миколая
В День святого Миколая, всіх зі святом вас вітаю
Вітання для дітей з Днем святого Миколая
З Миколайчиком!
З днем Св.Миколая
Взявши миру у торбину, Миколай йде в Україну
Картинка зі святом Святого Миколая!
Вітаю з Днем святого Миколая
З Днем Святого Миколая! Бажаю миру та здійснення мрій
Найщиріші вітання з днем святого Миколая
Привітання до Дня Святого Миколая
У День Святого Миколая побажати хочу миру, любові та щастя
Вітаю з днем ​​святого Миколая Чудотворця Літнього
Зі святом Миколая
Вiтаю вас з Днем Святого Миколая
З великим християнським святом - Днем Св. Миколая

На цій сторінці ми підібрали картинки та листівки із Днем святого Миколая Чудотворця. День святого Миколая відзначають у день його смерті (19 грудня, святий Миколай зимовий), а також у день перенесення його мощей до міста Барі (22 травня, це святий Миколай весняний чи літній).

Святий Миколай Чудотворець - покровитель усіх дітей та мандрівників. За переказами у ніч св. Микола спускається на землю і дарує слухняним діткам під подушку або в повішені шкарпетки подарунки, переважно різні солодощі. А ми, у ролі помічників, поспішаємо привітати з Днем св. Миколи, відправляючи один одному листівки!

За однією з легенд святої Миколай врятував закохану пару, підкинувши вночі мішечок з монетами, завдяки яким вони змогли одружитися. Так і продовжив він творити чудеса, підкидаючи подарунки під покровом ночі.

Цього дня у багатьох містах на майданах ставлять ялинки, влаштовують ярмарки та гуляння, влаштовують сімейні вечори. А всі віруючі просять у Миколи Чудотворця здоров'я та щастя, чудес та радості в житті. Можна підтримати традицію і цього дня привітати з Днем святого Миколая рідних та близьких листівкою, подарувавши гарний настрій та віру у дива :)

Перенесення мощів Святого Миколая відбулося у XI столітті. За легендою, 1087 року мощі Святого Миколая були перевезені з Миколаєва до міста Барі на півдні Італії. Завдяки цій події почали святкувати літній (або весняний) День святого Миколая Чудотворця.

Ця подія стала можливою завдяки розповідям про чудеса, пов'язані зі Святим Миколаєм, які розповідали українські та італійські мореплавці. Ці оповідання привернули увагу італійських місцевих володарів, які вирішили забезпечити переміщення мощів святого до Барі.

Під час перенесення мощей віруючих Святого Миколая з Миколаєва до Барі відбулися різні дива, такі як виявлення миромильного миру між містами, які боролися одне з одним, та відновлення здоров'я хворих. Цей акт перенесення мощів відіграв важливу роль у поширенні культу Святого Миколая у Західній Європі.

Після перенесення мощів Святого Миколая його гробниця стала популярним пунктом паломництва. У Барі було збудовано католицький храм, відомий як Базиліка Святого Миколая, що зберігає мощі святого до сьогодення. Цей храм став однією з найважливіших християнських пам'яток в Італії та популярним місцем паломництва для віруючих з усього світу.

Перенесення мощів Святого Миколая було важливою подією для релігійного культу Святого Миколая і сприяло поширенню його честі та вшанування в усьому світі.

Наш додаток є у Google Play!