Календар для найближчих свят:
» Картинки » Свята »

Картинки Хелловін

З Хеловіном, нехай ваш день буде наповнений позитивом!
Вітання з Хеловіном
Картинка веселого Хелловіна
Вітаю з хеловіном, картинка
Картинка з Хеловіном

Хелловін (або Гелловін) - це свято, яке відзначається в багатьох країнах світу 31 жовтня. Хелловін має старовинні корені і походить з кельтського свята Самайн, яке відзначали на початку листопада і яке відзначало кінець літа і початок зими.

Сучасне свято Хелловін відзначається в основному в Сполучених Штатах, Канаді, Великій Британії, Ірландії та інших країнах. В цей день діти та дорослі часто одягають костюми монстрів, вампірів, відьом, привидів тощо, а також вирушають на "жебраки" (trick-or-treating), коли ходять від дому до дому, просячи цукерки та інші ласощі.

Також популярними елементами свята є прикрашення тибетськими гарбузами, обробка тиквами, виготовлення вирізаних обличчів на гарбузах (jack-o'-lanterns) і проведення різноманітних жахливих заходів, таких як лабіринти жахів і вечірки з тематикою жахів.

У деяких культурах Хелловін також має релігійні зв'язки і пов'язаний з пам'яттю про померлих (All Hallows' Eve, що передує католицькому святкуванню Дня всіх святих - All Saints' Day).

Це свято володіє багатьма традиціями, які змішалися з різноманітними культурними впливами і стали частиною поп-культури. Хелловін визнаний святом розваг та жартів, а також часом для веселощів і створення жахливої атмосфери.

На нашому сайті ми збираємо колекцію картинок та листівок з привітаннями українською мовою на Хелловін.

Наш додаток є у Google Play!