Календар для найближчих свят:
» Картинки » Свята »

День родини

Листівки з Днем Віри, Надії на Любові тут
Привітання з міжнародним Днем сім
Листівка з Міжнародним Днем Сім
Картинка з Днем Родини. Нехай у кожного буде міцна і любляча сім
Листівка з Днем Сім
Листівка з Днем Родини, дякую вам, мої рідні!
15 травня День сім
З Міжнародним Днем сім
Картинка на Міжнародний День сім
Картинка на День сім
Доброго ранку, всіх зі святом!
Бережіть один одного, любіть і ніколи не втрачайте!
З Днем української родини, тримаймося!
З Днем Родини! Нехай береже вас Бог!
З Днем Родини, будьте щасливі та кохані
Нехай в кожній родині лунає дитячий сміх, з Днем Родини!
Картинка з Днем родини, нехай достаток і взаєморозуміння панує у ваших родинах!
З Днем сім
З Днем сім

Міжнародний день родини відзначається щорічно 15 травня. Цей день був установлений Генеральною Асамблеєю ООН у 1993 році і є святом, що пропагує і відзначає роль сім'ї в суспільстві. День родини відзначають 8 липня.

Слід зауважити, що обидва вирази "день родини" і "день сім'ї" є правильними і можуть використовуватися відповідно до ваших вподобань або мовних традицій.

Міжнародний день родини є часом для відзначення важливості родинних цінностей і зміцнення зв'язків у сім'ї. Це нагадує про важливість підтримки і захисту сімейного благополуччя та добробуту.

Відзначення Міжнародного дня родини може включати проведення різноманітних заходів, таких як сімейні пікніки, спортивні змагання, тематичні лекції, дискусії про родинні цінності та інші заходи, що сприяють спілкуванню та зміцненню зв'язків у сім'ї.

Міжнародний день родини також слугує платформою для обговорення проблем, з якими зіштовхуються родини по всьому світу, таких як бідність, насильство в родині, незаконна міграція та інші соціальні виклики. Він нагадує про необхідність підтримки родин та розвитку політик, які сприяють створенню сприятливих умов для їхнього розвитку.

Міжнародний день родини є можливістю відзначити роль родини в нашому житті і підкреслити важливість підтримки сімейних цінностей та створення благополучного середовища для всіх членів родини.

Ми підготували для вас кілька картинок та листівок ураїнською на свято День сім'ї, які допоможуть привітати ваших близьких.

Наш додаток є у Google Play!