Календар для найближчих свят:
» Картинки » Свята »

Картинки з Вознесінням Господнім

Нехай Христове Воскресіння дарує людям всім спасіння!
З Вознесінням Господнім я вас вітаю, миру і щастя у житті бажаю!
Зі святом сьогоодні я всіх вас вітаю, бажаю вам щастя, надії й любові, з Вознесінням Господнім!
Нехай світле свято Вознесіння принесе Україні мир і спасіння
Зі святом сьогодні я вас всіх вітаю, у свято Вознесіння здоров
Хай буде з вами щастя, і божа благодать, тоді негоди всякі вас будуть оминать, з Вознесінням!
Картинка зі святом Вознесіння, миру, здоров
З Вознесінням Господнім, миру, здоров

Свято Вознесіння Господнє, також відоме як Вознесіння Христове, є важливою подією у християнській традиції. Він відзначається на згадку про Вознесіння Ісуса Христа на небеса після його воскресіння.

Вознесіння Господнє відзначається в сороковий день після Великодня, у четвер. Це свято підкреслює віру воскреслого Христа та його повернення до Бога Отця. Згідно з Євангелією, Ісус Христос провів 40 днів з учнями після свого воскресіння, а потім зійшов на небо, де зайняв місце праворуч Бога.

Вознесіння Господнє є одним із важливих моментів у християнській есхатології, вченні про останні речі. Воно віщує друге пришестя Христа, коли він повернеться на землю у славі для Суду живих і мертвих.

У різних християнських конфесіях свято Вознесіння Господнього може відзначатися різними обрядами та традиціями. Він є високим християнським святом, і віруючі збираються у церквах для особливого богослужіння та молитви. У деяких країнах це може бути вихідним днем, і люди відзначають це свято сімейними зборами та святковими трапезами.

Свято Вознесіння Господнього має велике духовне значення для християн і нагадує їм про надію на майбутнє життя у спілкуванні з Богом та вічне спасіння через віру в Ісуса Христа.

Ми підготували для вас кілька картинок та листівок на свято Вознесіння Господнє.

Наш додаток є у Google Play!