Календар для найближчих свят:
» Картинки » Свята »

Картинки День поцілунків

Бажаю щирих, ніжних, солодких, жарких поцілунків!
Листівка 6 липня День поцілунків, цьом-цьом!
Кохайте, цілуйте, а саме головне - цінуйте. З Днем Поцілунків!
З Днем поцілунків, смачний цьом!
Бажаю теплих поцілунків і позитиву
З Днем поцілунків! Нехай кожен ваш ранок починаеться з поцілунка!
З Всесвітнім Днем Поцілунків!
Поцілунок творить диво, серце з ним стає щасливим
З днем поцілунків! Цьомаю вас!
6 липня Міжнародний день поцілунків

День поцілунків - це святковий день, коли люди відзначають і святкують поцілунки та виражають свої почуття іншим людям. Зазвичай День поцілунків відзначають 6 липня.

Цей день може бути різним для різних культур і країн. У деяких країнах це свято має більш офіційний характер, тоді як в інших воно є просто приводом для прояву романтичних почуттів між парами.

Масові поцілунки

Масові поцілунки - це захоплюючий спосіб відзначити День поцілунків і створити особливу атмосферу любові та єднання. Тут декілька цікавих деталей про цей яскравий явище:

  • Масові поцілунки зазвичай відбуваються на публічних майданчиках, таких як майданчики університетів, парки або центральні майданчики у містах.
  • Це свято почало набирати популярність у 20-х роках минулого століття, коли в Америці відбулися перші організовані масові поцілунки.
  • Найвідомішим прикладом масового поцілунку є "Цілуйся на Times Square". Кожного року на Times Square в Нью-Йорку тисячі людей збираються, щоб поцілуватися одночасно під час звіряювання Нового року.
  • У 1990-х роках масові поцілунки стали своєрідним протестом проти дискримінації гомосексуалів і стереотипів. Люди організовували масові поцілунки як символ рівності і протесту проти гомофобії.
  • Рекорд найбільшого масового поцілунку був встановлений у 2007 році в Мексиці. 39 897 людей одночасно поцілувалися на площі Зокало в Мехіко.
  • Масові поцілунки можуть мати інші форми, такі як "хвиля поцілунків". У таких випадках люди починають поцілунок з одного кінця групи і поступово переходять до іншого кінця, створюючи ефект хвилі.

Масові поцілунки - це веселе та незабутнє подія, що дозволяє людям відчути спільність, радість та романтику унікальним способом.

Проте варто зазначити, що люди можуть виражати свої почуття один до одного через поцілунки не тільки в День поцілунків, а протягом всього року. Поцілунок - це універсальний спосіб показати ніжність, прив'язаність та любов до іншої людини.

Ми підготували для закоханих пар кілька листівок та картинок з Днем поцілкунків, цілуйтеся на здоров'я :)

Наш додаток є у Google Play!